רוצים שהגירושין יעברו בשלום? פנו לעו”ד לענייני משפחה – רות בן שמחון

זוגות רבים מעדיפים לחתום על הסכם גירושין ע"י עו"ד לענייני משפחה

אנו מכירים בעובדה, כי מקרי הגירושין, אינם דומים האחד לשני וכל מקרה הוא לגופו. אם אתם זקוקים לייעוץ של עו”ד לענייני משפחה, כדאי כי תמצאו עו”ד מקצועי שזהו עיקר תחומו. ישנם זוגות אשר מעוניינים בהסכם גירושין שנערך באמצעות עוה”ד לשביעות רצון בני הזוג, מה שימנע מלחמות ופגיעה בילדיהם הקטינים. יש לדעת שמומלץ לא לשכור את שירותיו של עו”ד שמציע לכם מחיר זול היות והוא עשוי לנקוט בפעולות בסיסיות בלבד, אם הזוג לא הגיע להסכם והמקרה הינו מורכב יותר. יש לציין כי ישנה בירוקרטיה די מייגעת בקרב בתי הדין לענייני משפחה וכדאי כי תכינו את עצמכם לכך.

 

עו”ד לענייני משפחה יכיר את האסטרטגיות הטובות ביותר שיהיו לטובתכם

כאשר המקרה שלכם הוא מורכב יותר ולא הגעתם לעמק השווה יש למצוא עו”ד שיהיו לו אסטרטגיות שיהיו לטובתכם. כל עו”ד יאמר לכם כי כדאי כי תפתחו את תיק הגירושין בביהמ”ש לענייני משפחה ולא ברבנות, כך שהמשפט יהיה הוגן יותר ויסתיים על הצד הטוב ביותר. ישנן נשים שנלחמות בבני הזוג שלהם עד כדי עיקול משכורתם באמצעות עוה”ד שמיצג אותן, עוה”ד של הצד השני, יוכל לבצע ביטול עיקולים בתל אביב והסביבה, כאשר יוכיח כי העיקול מיותר ותביעת המזונות של האישה הינה מוגזמת בהשוואה להכנסותיו של הבעל. בחירת עוה”ד אשר ייצג אתכם בביהמ”ש לענייני משפחה הינה קריטית ולכן, יש למצוא עו”ד אשר נחל הצלחות במשפטים מורכבים הקשורים בגירושין.

 

הכנה וייעוץ מקדים לפני ייצוג בבית המשפט לענייני משפחה

תמיד כדאי יותר להתייעץ עם עו”ד לענייני משפחה, לפני שתתחילו בצעדים לפתיחת תיק גירושין. יש לדעת מה החוקים והזכויות שלכם להסדרי ראייה, תשלום מזונות, אפוטרופסות משותפת ועוד. לאחר שתקבלו את הרקע ותתחילו להיות בקיאים יותר בתחום, תדעו מה תהיה האסטרטגיה הנכונה, כזאת שלא תפגע בילדים ותשפיע לרעה על חייהם, מה שלבטח אינו מומלץ. יש לדעת, כי ביהמ”ש לענייני משפחה יהיה מעוניין להוכיח, כי המשמורן יהיה יציב בעבודתו, שיהיה מסוכל לכלכל את ילדיו הקטינים וידאג ליציבותם הנפשית, היחס בין ההורה לילד יקבע לגבי המשמורת.רוב המלחמות בין בני הזוג הינן על רגע כלכלי וזו הסיבה שיש להגיע להסדר הגיוני שיפתור את הסוגיה בין בני הזוג באמצעות הסכם גירושין שיהיה מקובל על בני הזוג.

 

תחומים נוספים שבהם עורכי דין לענייני משפחה עוסקים בהם

גם כאשר יש לערוך צוואה, או שמדובר על ירושה, תביעת ירושה או פרשנות צוואה, יש לפנות אל עו”ד אשר מומחה בתחום דיני הירושות, מה שיאפשר לכם ייצוג הולם ובקיאות של עוה”ד בנושא זה. אם יש לכם שני נושאים שעליכם להיות מיוצגים בהם, למשל גם נושא הגירושין וגם עיקולים מהוצאה לפועל, כדאי כי תמצאו עו”ד הבקיא בשני הנושאים או שהוא בעל משרד עו”ד אשר יש בו עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב והסביבה על מנת שיגיע עם ביהמ”ש להסדר נוח  כאשר ישנה גם תביעת מזונות מצד בת הזוג. אם אתם מאזור המרכז, כדאי תמיד כי תתייעצו או תהיו מיוצגים ע”י עו”ד מהסביבה המכיר היטב את בתי המשפט באזור ויש לו קשרים במקומות שונים, מה שיזרז את ההליכים ויגרום לכם להימנע מטעויות או בירוקרטיות מיותרות כאשר עוה”ד אינו מהסביבה ואינו מכיר את הרשויות השונות בעיר תל אביב.

 

 בחירה נכונה של עוה”ד תבינו כבר בפגישה הראשונה שלכם עימו

הכימיה בין עוה”ד לבין הלקוח, הינה חשובה. כבר בפגישה הראשונה תוכלו לחוש, כי מדובר על עו”ד הבקיא בתחום. השאלות שהוא או היא ישאלו ,הסבלנות והיחס יגרמו לכם להרגיש בטוחים. אחת מעורכות הדין הבקיאות בתחום, הינה עו”ד רות בן שמחון, אשר עוסקת שנים בתחום דיני המשפחה. לעורכת יש רקע רב בתחום והיא ייצגה לקוחות רבים במשפטי גירושין מורכבים בהצלחה רבה.

גם לקוחות אשר מסובכים עם ההוצאה לפועל והם לפני הליך גירושין, ייצגה עוה”ד בן שמחון כאשר היא גם עורך דין פשיטת רגל בתל אביב והסביבה, כך שניתן למצוא את המענה שלכם תחת קורת גג אחת. תוכלו למצוא המלצות לגבי עוה”ד בן שמחון ולקבוע פגישת ייעוץ עימה, על מנת שתבינו באילו דרכים יש לנקוט על מנת להצליח במשפט ולהגיע להסדרים הגיוניים, אם מול בת הזוג בנושא הגירושין או אם מול ההוצאה לפועל.